DuoLife Chlorofil

- 0 0
227   3 lety před
Jerabek | 6 subscribers
227   3 lety před
DuoLife Chlorofil je nabízen těm, kteří chtějí co možná nejdéle udržet svůj organismus v optimálním stavu. Pro svůj výjimečný účinek bývá nazýván "kapalnou energií". Výjimečná kompozice plně přírodních složek umožňuje očistit lidské tělo z přebytečných toxinů. Přírodní chlorofyl alkalizuje prostředí uvnitř organismu. Příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru, podporuje a posiluje imunologický systém, váže a eliminuje těžké kovy, a tím, že působí podobně jako probiotikum, pomáhá obnovovat a oživovat organismus, který je náchylný na dlouhodobý stres nebo jiná zatížení.

Chlorofylinmá silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván "zelená krev".
Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.
Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.
Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině "super foods". Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.
Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek uzavřených v DuoLife Chlorofyl bez konzervantů a stabilizátorů chuti garantuje nejvyšší jakost výrobku a jeho zvýšenou vstřebatelnost.
Tagy: duolife chlorofil je nabízen těm, kteří chtějí co možná nejdéle udržet svůj organismus v optimálním stavu. pro svůj výjimečný účinek bývá nazýván "kapalnou energií". výjimečná kompozice plně přírodních složek umožňuje očistit lidské tělo z přebytečných toxinů. přírodní chlorofyl alkalizuje prostředí uvnitř organismu. příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru, podporuje a posiluje imunologický systém, váže a eliminuje těžké kovy, a tím, že působí podobně jako probiotikum, pomáhá obnovovat a oživovat organismus, který je náchylný na dlouhodobý stres nebo jiná zatížení. chlorofylinmá silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván "zelená krev". ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle. mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami. chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. patří ke skupině "super foods". napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie. inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek uzavřených v duolife chlorofyl bez konzervantů a stabilizátorů chuti garantuje nejvyšší jakost výrobku a jeho zvýšenou vstřebatelnost.